Novinky

Zájezdy na zakázku

 

• odborné exkurze
• akce pro zájmové skupiny

PROGRAMY NA ZAKÁZKU

Již tradičně připravujeme také celou řadu akcí a zájezdů na zakázku, kde program vytváříme skupinám na míru podle jejich přání. Tyto programy jsme schopni zajistit v celé šíři nejenom naší nabídky, jak co se týče regionů, tak různých aktivit. S velkým zájmem zákazníků se setkávají například tématicky zaměřené zájezdy. Pro méně dobrodružné klienty nabízí CK Bartáčková například gurmánské dobrodružství „se sklenkou, vidličkou a nožem do Francie, poznávací programy po památkách UNESCO nebo speciální programy s návštěvou průmyslových zařízení apod. Pro opravdu náročné klienty jsme schopni zorganizovat i jízdu v monopostu F1 a jiné.

SLUŽBY

Kromě programové náplně zajišťuje CK Bartáčková kompletní servis zvolené úrovně – dopravu, ubytování, stravování, průvodcovské služby. Zákazník si může vybrat např. ubytování od hotelů nejvyšší úrovně až po stylové kempy či turistické ubytovny. Průvodcovské a instruktorské služby lze zajistit nejen v češtině. Velikost skupin je téměř libovolná.

Programy můžete poptat na emailové adrese  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

Last minute

Aktuální nabídka