Novinky

Podhájska - Silvestr 2016

 

Podhájská

Cena zájezdu od 6.900,- Kč

Silvestrovský zájezd do lázeňského střediska

HotelVečeřeKoupáníAutobus

Pobytový zájezd do lázeňského střediska Podhájská (Slovensko). V lázeňské středisku jsou termální koupaliště s celoročním provozem. Součástí koupaliště jsou stánky s občerstvením, venkovní restaurace a cukrárny, a také travnaté terasy vhodné pro odpočinek v soukromí. Pro děti je určeno hřiště s různými prolézačkami a trampolínou. V těsném sousedství "horkého bazénu" je relaxačně-rekondiční pavilon, jehož součástí jsou šatny, sprchy, odpočinkové prostory s lehátky, sauna, fitness centrum, masáže, ale také restaurace, cukrárna, kosmetika nebo kadeřnictví.

Od května do konce října jsou též k dispozici dva studené plavecké bazény s různou hloubkou vody, bazén s tobogánem, studený dětský bazén s vodotryskem a pro nejmenší brouzdaliště se skluzavkami.

Teplá minerální voda velmi příznivě na lidi s problémy pohybového ústrojí a dýchacích cest, kožních chorob atd. Ve vodě je rozpuštěna řada minerálů (6,69 g kationů a 11,024 g  aniontů v 1 litru vody), takže svým složením připomíná vodu mrtvého moře. Teplota vody v koupališti se ochlazuje na 33-36˚C a umožňuje celoroční koupání bez ohledu na počasí a venkovní teplotu.

Termíny zájezdu

Č.  zájezdu Od Do Počet dnů/nocí Hotel - polopenze Hotel - polopenze včetně silvestrovského menu a hudby Odjezd Návrat Stav
S 2016 06 28.12.2016 2.1.2017 6/5 6.900,- 7.680,- Pondělí Sobota volno

 

Podrobnosti zájezdu

V ceně zájezdu je zahrnuto

Cesta zájezdovým autobusem,  ubytování podle nabídky, polopenze v počtu noclehů, permanentní vstupenka na koupaliště na celou dobu pobytu,  lázeňský poplatek, technický doprovod, úklid.

 

Odjezdy z nástupních  míst

budou klientům sděleny v potvrzení zájezdu. Jízdní řád bude sestaven s ohledem na potřeby a  možnosti klientů ( např. dle příjezdů vlaků). Informativně: Lanškroun, Ústí nad Oricí., Česká Třebová, Svitavy, Mohelnice, Olomouc, Brno a v případě většího počtu klientů Vamberk.

Ubytování

Hotel Borinka: pokoje mají vlastní koupelnu a WC, televizi, ledničku a balkon.

 

Last minute

Aktuální nabídka